Turystyka we Wrzosowej Krainie

Turystyka we Wrzosowej Krainie


Wrzosowa Kraina to jeden z najpiękniejszych i najczystszych ekologicznie zakątków Dolnego Śląska, który nie do końca został odkryty, co czyni go tak atrakcyjnym dla turystów. To raj dla miłośników przyrody. Tutejsze lasy są prawdziwym królestwem sosny, grzybów i jagód. Miejsce pełne tajemnic i fascynujących krajobrazów. Miejsce, w którym można wypocząć i nabrać sił na łonie natury.

Czekają tu na Państwa liczne atrakcje. Ogromne bogactwo przyrodnicze i kulturowe sprzyja uprawianiu turystyki aktywnej: pieszej, rowerowej, a nawet konnej, na oznakowanych szlakach i ścieżkach edukacyjnych. Dobrze będą się tu czuć także wędkarze.

Z dala od wielkomiejskiego zgiełku można zaszyć się w gościnnych progach naszych gospodarstw agroturystycznych i zajazdów, gdzie gospodarze uraczą Państwa miłą atmosferą, ładunkiem pozytywnej energii i specjałami kuchni Wrzosowej Krainy.

Dlatego warto tu przyjechać, poczuć ten wyjątkowy klimat, spotkać interesujących ludzi i … wrócić ponownie! Zapraszamy !

Znajdź najlepsze oferty na produkty do Twojego ogrodu i aktywnego wypoczynku z Dziennik Kody Rabatowe. Wykorzystaj ekskluzywne zniżki, aby cieszyć się pięknem natury i jakością spędzanego czasu na świeżym powietrzu.