Działaj lokalnie

Działaj lokalnie


Program Działaj Lokalnie jest programem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z Ośrodkiem Działaj Lokalnie – Fundacja „wrzosowa Kraina”

W ramach Programu Działaj Lokalnie, każdego roku ogłaszany jest konkurs na projekty do realizacji na terenie  Fundacji “Wrzosowa Kraina”. Do składania wniosków zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z terenu gmin: Bolesławiec – gm. wiejska, Chocianów, Chojnów – gm. wiejska, Gromadka, Kunice, Lubin – gm. wiejska, Miłkowice oraz Przemków.

Program Działaj Lokalnie wspiera projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Konkurs jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych, lokalnych instytucjach oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Szczegóły o naborze wniosków i warunkach konkursu oraz baza zrealizowanych projektów są umieszczane na naszych stronach internetowych oraz na ogólnopolskiej stronie Programu www.dzialajlokalnie.pl Więcej informacji na temat Programu udziela Koordynatorka:

Marta Kucfir
e-mail: dzialajlokalnie@wrzosowakraina.pl
tel. 608 640 901

Znajdź najlepsze oferty na produkty do Twojego ogrodu i aktywnego wypoczynku z Dziennik Kody Rabatowe. Wykorzystaj ekskluzywne zniżki, aby cieszyć się pięknem natury i jakością spędzanego czasu na świeżym powietrzu.