Ankieta

Ankieta


Zapraszamy do udziału w badaniach, które pomogą nam wspólnie stworzyć Lokalną Strategię Rozwoju dla Stowarzyszenia LGD “Wrzosowa Kraina” na lata 2023-2027. 

Prosimy o wypełnienie wersji internetowej dostępnej pod adresem

https://forms.office.com/r/D27kTq3BJX

Żadne indywidualne głosy nie będą udostępniane. W ankiecie nie są gromadzone żadne dane osobowe.

 

Fiszki projektowe nowej perspektywy 2023-2027


Szanowni Państwo!

W związku z trwającym procesem tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023–2027 zapraszamy do przedstawienia propozycji projektów do realizacji na terenie Lokalnej Grupy Działania Wrzosowa Kraina.  Prosimy o zgłaszanie własnych projektów, takich które chcielibyście Państwo realizować sami lub w partnerstwach.

Zebrane fiszki projektowe posłużą do opracowania celów i przedsięwzięć zawartych w LSR oraz określenia wskaźników i budżetu LSR, a także do przedstawiania swoich oczekiwań względem projektów wdrażanych za pośrednictwem LGD.

Wypełnioną fiszkę projektową  można składać do dnia 19.05.2023r. w następujących formach:

  1. Drogą elektroniczną na adres e-mail: biuro@wrzosowakraina.pl
  2. Drogą korespondencyjną na adres Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Wrzosowa Kraina, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2, 59-140 Chocianów
  3. Bezpośrednio do siedziby biura Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Wrzosowa Kraina, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2, 59-140 Chocianów w godzinach od 9:00 do 15:00.

Fiszka projektowa do pobrania:   FISZKA PROJEKTOWA LGD WK

Znajdź najlepsze oferty na produkty do Twojego ogrodu i aktywnego wypoczynku z Dziennik Kody Rabatowe. Wykorzystaj ekskluzywne zniżki, aby cieszyć się pięknem natury i jakością spędzanego czasu na świeżym powietrzu.