Niezbędnik Beneficjenta


Numer identyfikacyjny

Każdy podmiot chcący ubiegać się o przyznanie pomocy w ramach Leadera musi posiadać numer identyfikacyjny nadany przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Należy wypełnić i złożyć odpowiedni wniosek we właściwym Biurze Powiatowym ARIMR.

  • W przypadku, gdy podmiotem ubiegającym się o przyznanie pomocy jest małżonek rolnika lub współposiadacz gospodarstwa rolnego, którzy wyrazili pisemną zgodę na nadanie numeru identyfikacyjnego ich małżonkowi lub współposiadaczowi, wystarczy numer identyfikacyjny nadany temu małżonkowi/współposiadaczowi i nie należy występować o nadanie nowego numeru.

  • W sytuacji, gdy numer identyfikacyjny został nadany jednemu z małżonków w związku z prowadzonym gospodarstwem rolnym, drugi małżonek, który planuje realizację operacji w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą odrębną od rolniczej, posługuje się numerem nadanym małżonkowi.

  • W przypadku, gdy o pomoc ubiegają się wspólnicy spółki cywilnej w związku z działalnością prowadzoną w spółce, wystarczy numer identyfikacyjny nadany spółce cywilnej w oparciu o REGON spółki.

W sytuacji, gdy podmiot na dzień składania wniosku nie posiada jeszcze numeru identyfikacyjnego, wraz z wnioskiem musi dostarczyć Wniosek o wpis do ewidencji producentów (EP) lub jego kopię. Decyzję o wpisie do ewidencji producentów należy dostarczyć do dnia zawarcia umowy o przyznaniu pomocy.

Powiatowe Biura Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa:

  • Powiat polkowicki: 59-100 Polkowice, Spółdzielcza 2

  • Powiat bolesławiecki: 59-700 Bolesławiec, Komuny Paryskiej 38

  • Powiat legnicki: 59-200 Legnica, ul. Bydgoska 18

  • Powiat lubiński: 59-305 Rudna, ul. Ścinawska 19

Wniosek o wpis do ewidencji producentów dostępny jest na stronie

DO POBRANIA:

 

Znajdź najlepsze oferty na produkty do Twojego ogrodu i aktywnego wypoczynku z Dziennik Kody Rabatowe. Wykorzystaj ekskluzywne zniżki, aby cieszyć się pięknem natury i jakością spędzanego czasu na świeżym powietrzu. Odkryj ekscytację kasyna Stake Crypto i podnieś swój poziom rozrywki w grach online. Jeśli szukasz doskonałego kasyna online, sprawdź, co czeka na Ciebie, klikając Stake Crypto casino i skorzystaj z unikalnych ofert.