Posiedzenie Lokalnej Komisji Grantowej „Działaj Lokalnie” w ośrodku Działaj Lokalnie Fundacja ,,Wrzosowa Kraina”

W dniu 21.06.2021r. odbyło się posiedzenie Lokalnej Komisji Grantowej „Działaj Lokalnie” w ośrodku Działaj Lokalnie Fundacja ,,Wrzosowa Kraina”.

Ocenione zostały wnioski w ramach ścieżki tematycznej „Działaj Lokalnie i ekologicznie” realizowanej z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce oraz w partnerstwie z Fundacją WWF Polska oraz w ramach XII Edycji Programu „Działaj Lokalnie” 2021.

Wnioskodawcy, którzy otrzymają dofinansowanie, zostaną wkrótce poinformowani o tym telefonicznie lub mailowo. Lista dofinansowanych wniosków pojawi się również na naszej stronie internetowej.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie projektów bardzo dziękujemy za tak dużą aktywność i pomysłowość oraz chęć działania na rzecz dobra wspólnego na terenie Wrzosowej Krainy.

„Działaj Lokalnie” to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce  i Sieć Ośrodków Działaj Lokalnie, w tym Fundację Wrzosowa Kraina.

 

Znajdź najlepsze oferty na produkty do Twojego ogrodu i aktywnego wypoczynku z Dziennik Kody Rabatowe. Wykorzystaj ekskluzywne zniżki, aby cieszyć się pięknem natury i jakością spędzanego czasu na świeżym powietrzu.