Lokalny Konkurs Grantowy „Działaj Lokalnie XII” 2022 został rozstrzygnięty!

Granty we Wrzosowej Krainie zostały przyznane po raz dziesiąty. Lokalna Komisja Grantowa  na posiedzeniu w dniu 21 czerwca br. dokonała oceny merytorycznej wniosków złożonych w ramach XII Edycji Programu „Działaj Lokalnie” 2022.

W skład 5 osobowej Lokalnej Komisji Grantowej wchodziły osoby aktywne zawodowo i społecznie z obszaru działania Fundacji Wrzosowa Kraina, przedstawiciele organizacji pozarządowych, samorządu lokalnego, mediów i biznesu. Komisja obradowała w następującym składzie:

  1. Anna Graf – przedstawicielka sektora publicznego
  2. Krzysztof Szustka – przedstawiciel sektora biznesu
  3. Anna Marzec – przedstawicielka organizacji  pozarządowych
  4. Karolina Siodła – przedstawicielka organizacji  pozarządowych
  5. Anna Banaszek  – przedstawicielka mediów

W ramach głównego konkursu Komisja do realizacji wybrała 10 wniosków na łączną sumę 55.000,00 zł. W tej edycji 2  projekty będą realizowane przez grupy nieformalne, natomiast aż 8 projektów przez organizacje pozarządowe w swoim imieniu.

4 wnioski  będą realizowane w ramach ścieżki specjalnej „Działaj lokalnie i solidarnie z Ukrainą” dotyczącej wsparcia organizacji i grup nieformalnych działających na rzecz pomocy uchodźcom z Ukrainy.

 

Poniżej przedstawiamy zestawienie wybranych projektów w ramach Programu wraz z liczbą punktów oraz kwotą przyznanej dotacji. Wybranym grantobiorcom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów przy realizacji projektów oraz wiele pozytywnej energii.

Z grantobiorcami skontaktujemy się mailowo i/lub telefonicznie, by przesłać szczegóły dotyczące dalszych procedur związanych z podpisaniem umów dotacji.

Wszystkim wnioskodawcom serdecznie dziękujemy za złożenie wniosków w ramach Programu „Działaj Lokalnie”, a także zachęcamy do śledzenia serwisu www.wrzosowakraina.pl oraz www.facebook.com/WrzosowaKraina/.

Lista wniosków DL 2022 rok

Program „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Znajdź najlepsze oferty na produkty do Twojego ogrodu i aktywnego wypoczynku z Dziennik Kody Rabatowe. Wykorzystaj ekskluzywne zniżki, aby cieszyć się pięknem natury i jakością spędzanego czasu na świeżym powietrzu.