GŁOSUJ NA EUGENIUSZA HABURĘ Z PRZEMKOWA!

LGD Wrzosowa Kraina zachęca do głosowania i popiera kandydata w osobie naszego lokalnego działacza i społecznika z Przemkowa!  
Szanowni Państwo

Serdecznie dziękuję za wszystkie Państwa głosy oddane na mnie w trakcie Plebiscytu Gazety Wrocławskiej Osobowość Roku 2019 w kategorii Działalność społeczna i charytatywna za organizowanie XIII Edycji Spotkania Trzech Pokoleń z Kulturą Łemkowską. Dzięki nim dwukrotnie- najpierw na szczeblu powiatowym a następnie na szczeblu wojewódzkim- zdobyłem 1 miejsce w rankingu. Nie jest to moje osobiste zwycięstwo, ponieważ tą drogą nie podążałem sam. Mój sukces tak naprawdę jest sukcesem wielu osób działających na rzecz kultury. Wspólnie wywalczyliśmy 1 miejsce i wspólnie cieszymy się z dostrzeżenia i docenienia naszych działań.

Choć działalność społeczna i charytatywna wymaga ogromnego nakładu pracy i czasem niesie ze sobą wiele trudności daje najwięcej satysfakcji a każde nawet drobne osiągnięcie dodaje skrzydeł. Państwa wsparcie utwierdziło zarówno mnie jak i wielu innych zaangażowanych w działalność społeczną w przekonaniu, że warto to robić i jest to motor napędzający do dalszego działania.

W tym miejscu bardzo chcę podziękować wszystkim współpracującym ze mną na rzecz kultury- dzięki waszej pracy, poświęceniu i lojalności moja praca jest możliwa. Dzięki Wam zaszedłem tak daleko za co jeszcze raz dziękuję i liczę że nasza współpraca jeszcze niejednokrotnie pomoże wielu ludziom.

Aktualnie rozpoczął się ogólnopolski etap Plebiscytu, dlatego też ponownie zwracam się do Państwa o poparcie mojej kandydatury w rankingu, Głosowanie trwa od 11.03.2020 do 24.03.2020 do godziny 21,00. Podobnie jak w przypadku poprzednich głosowań dostępne są dwa sposoby oddania głosu:

GŁOSUJ SMS ( 1 SMS= 1 GŁOS )

GŁOSUJ KLIKIEM (do wyboru pakiety 5, 10, 50 GŁOSÓW)

Eugeniusz Habura, Przewodniczący Koła Stowarzyszenia Łemków w Przemkowie

 

Link do głosowania na Eugeniusza Haburę:

https://polskatimes.pl/p/kandydat/eugeniusz-habura%2C1216437/
 
Link do plebiscytu:
https://polskatimes.pl/p/kandydaci/1007297