Spotkanie ekomuzealników

Opublikowano: piątek, 13, listopad 2009 18:18
Odsłony: 2437

Na terenie Wrzosowej Krainy rozwija się sieć punktów Ekomuzeum Wrzosowej Krainy, w których ludzie z pasją przedstawiają tradycje i historię związaną z tym obszarem.

W związku z tym Stowarzyszenie LGD „Wrzosowa Kraina” zaprasza na spotkanie dotyczące rozwoju Ekomuzeum Wrzosowej Krainy oraz inicjatyw ekomuzealnych. Celem spotkania będzie opracowanie planu działań Ekomuzeum Wrzosowej Krainy i jego poszczególnych punktów, a także przygotowanie oferty dla potencjalnych klientów.

Spotkanie odbędzie się w dniu 5 czerwca 2009, godz. 16.00 w Borówkach w punkcie ekomuzealnym Wrzosowa Chata (Gospodarstwo Agroturystyczne „Gajówka Głuszec”, u Pani Bogumiły Naruszewicz).

Do udziału w spotkaniu zapraszamy serdecznie przedstawicieli ośrodków kultury, ekomuzealników, osoby zainteresowane prowadzeniem i utworzeniem punktu ekomuzealnego na terenie Wrzosowej Krainy (obszar gmin: Bolesławiec, Chocianów, Chojnów, Gromadka, Lubin, Przemków).

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 3 czerwca 2009 roku, do godziny 12.00 w biurze Stowarzyszenia LGD „Wrzosowa Kraina” (Chocianów, ul. Kościuszki 25, tel./fax 076 818 50 06, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , osoby do kontaktu: Anna Paliszkiewicz, Weronika Wolska).

as, erz