Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (1 miasto-Chojnów, 2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego.​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj954
W tym tygodniu4139
Razem4653942
Powered by CoalaWeb

Spotkanie ekomuzealników

Na terenie Wrzosowej Krainy rozwija się sieć punktów Ekomuzeum Wrzosowej Krainy, w których ludzie z pasją przedstawiają tradycje i historię związaną z tym obszarem.

W związku z tym Stowarzyszenie LGD „Wrzosowa Kraina” zaprasza na spotkanie dotyczące rozwoju Ekomuzeum Wrzosowej Krainy oraz inicjatyw ekomuzealnych. Celem spotkania będzie opracowanie planu działań Ekomuzeum Wrzosowej Krainy i jego poszczególnych punktów, a także przygotowanie oferty dla potencjalnych klientów.

Spotkanie odbędzie się w dniu 5 czerwca 2009, godz. 16.00 w Borówkach w punkcie ekomuzealnym Wrzosowa Chata (Gospodarstwo Agroturystyczne „Gajówka Głuszec”, u Pani Bogumiły Naruszewicz).

Do udziału w spotkaniu zapraszamy serdecznie przedstawicieli ośrodków kultury, ekomuzealników, osoby zainteresowane prowadzeniem i utworzeniem punktu ekomuzealnego na terenie Wrzosowej Krainy (obszar gmin: Bolesławiec, Chocianów, Chojnów, Gromadka, Lubin, Przemków).

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 3 czerwca 2009 roku, do godziny 12.00 w biurze Stowarzyszenia LGD „Wrzosowa Kraina” (Chocianów, ul. Kościuszki 25, tel./fax 076 818 50 06, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , osoby do kontaktu: Anna Paliszkiewicz, Weronika Wolska).

as, erz

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ