Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (1 miasto-Chojnów, 2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego.​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj967
W tym tygodniu1923
Razem4681712
Powered by CoalaWeb

Nabór Wystawców na Targi Internationale Grüne Woche 2019 w Berlinie

Międzynarodowe Targi Rolno-Spożywcze Internationale Grüne Woche 2019 w Berlinie odbędą się w terminie 18-27 stycznia 2019 r. (piątek – niedziela).

Targi Grüne Woche są jedyną w swoim rodzaju międzynarodową wystawą gospodarki żywnościowej, rolnictwa i ogrodnictwa. Dla producentów artykułów spożywczych z całego świata targi te są doskonałym rynkiem zbytu, umożliwiają sprawdzenie popytu na swoje produkty i wzmocnienie wizerunku firmy. Należą do największych i najważniejszych spotkań branżowych producentów i przetwórców żywności oraz ogrodników z całego świata. W poprzedniej edycji targów uczestniczyło ponad 1600 wystawców reprezentujących 69 krajów, liczba odwiedzających przekroczyła 400 tysięcy. Targom towarzyszyło pond 300 prelekcji i seminariów branżowych. 


Województwo Dolnośląskie zamierza, jak co roku zorganizować, stoisko regionalne, na którym będą prezentowane produkty rolno-spożywcze pochodzące z regionu, lokalne zwyczaje i tradycje. 
Serdecznie zapraszamy dolnośląskich producentów żywności regionalnej i tradycyjnej chętnych do współtworzenia wystawy Dolnego Śląska do włączenia się w przygotowania stoiska regionu. 

Jednocześnie informujemy, że UMWD nie pokrywa kosztów transportu, noclegów, wyżywienia oraz opłat związanych z prowadzeniem sprzedaży, w tym spożywczych produktów ważonych (od stycznia 2016 roku obowiązuje w Niemczech przepis mówiący o tym, że sprzedaż na wagę produktów spożywczych wymaga posiadania wagi z odpowiednimi niemieckimi certyfikatami, co w praktyce oznacza, że waga powinna być niemieckiej produkcji z certyfikatami – na stoisku jest w tym zakresie kontrola). Prowadzenie sprzedaży w Niemczech wymaga również zarejestrowania podmiotu gospodarczego w Niemieckim Urzędzie Podatkowym i rozliczenia sprzedaży.

Podpisane zgłoszenia proszę przesłać na numer fax.: 71/776-94-00 lub zeskanowane na adres e-mail:  ryszard.czerwiński@dolnyslask.pl w terminie do środy 12 grudnia 2018 r. 

Wystawcy mogą zadeklarować udział w jednej z dwóch tur, na które podzielimy targi:

I TURA 17.01.19r. – czwartek – wieczorny przyjazd do Berlina i przygotowanie stoiska na targi od piątku 18.01. do wtorku wieczór 22.01.18 r.  

II TURA 22.01.19r. – wtorek – wieczorny przyjazd do Berlina i przygotowanie stoiska na targi od środy 23.01. do niedzieli wieczór 27.01.2018 r.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dla zainteresowanych udziałem w targach można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny z Kierownikiem Działu Rolnictwa UMWD Ryszardem Czerwińskim - tel. 71/776-90-51.         

O zakwalifikowania się do udziału w targach zostaną Państwo poinformowani telefonicznie

K6

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ