Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj150
W tym tygodniu150
Razem4551352
Powered by CoalaWeb

Zapraszamy do udziału w cyklu szkoleniowym AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI ANIMATORA LGD.

Do udziału w Akademii zapraszamy przede wszystkim przedstawicieli lokalnych grup działania, w tym rybackich, przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedstawicieli samorządów (w tym podległych im instytucji kultury) będących członkami LGD/RLGD, a także przedstawicieli innych podmiotów funkcjonujących na obszarach wiejskich  i współpracujących z LGD/RLGD.

Kierujemy je do tych osób, które chcą działać bardziej skutecznie, wykorzystując różnorodne metody animacji społecznej, opierające się także na dorobku podejścia LEADER.

Cykl obejmuje 3 zjazdy szkoleniowe organizowane w okresie kwiecień, maj, czerwiec w 4 regionach Polski:

1 grupa: zachodnio pomorskie, wielkopolskie, kujawsko pomorskie, pomorskie

2 grupa: dolnośląskie, śląskie, lubuskie i opolskie

3 grupa: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie i łódzkie

4 grupa: małopolskie, podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie.

Dla grupy 2 - dolnośląskie, śląskie, lubuskie i opolskie szkolenia odbędą się w następujących terminach:

- I szkolenie 19-21.04

- II szkolenie 23-25.05

- III szkolenie 19-21.06

Uczestnicy szkoleń będą mieli możliwość:  realizacji inicjatywy lokalnej, przekładającej nabytą wiedzę i umiejętności  na praktyczne działanie w swoim środowisku /konkurs lipiec - sierpień/, uczestnictwo w wyjeździe studyjnym i seminarium regionalnym / wrzesień/oraz skorzystanie z pomocy tutora w planowaniu aktywności animacyjnej. Na zakończenie konferencja podsumowująca projekt, która się odbędzie w październiku.

Miejsce warsztatów – okolice Wrocławia ( miejsce będzie podane po 10 kwietnia )

Zgłoszenia do grupy 2 prosimy kierować na załączonej karcie rekrutacyjnej na  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 10 kwietnia 2018 r. Ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji na http://faow.org.pl/pl/akademia-umiejetnosci-animatora-lgd/

Pytania dotyczące szkoleń można kierować na malgorzata.kramarz@idealnagmina.org.pl,   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorem Akademii Animatora  jest Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich realizujące operację w ramach Planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2018-2019.

 

Do pobrania:

AS

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ