Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj236
W tym tygodniu4331
Razem4281878
Powered by CoalaWeb

Wyjazd na Międzynarodowe Targi Spożywcze POLAGRA - TECH

Stowarzyszenie LGD Wrzosowa Kraina informuję iż organizuje wyjazd na Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych POLAGRA – TECH, które odbędą się w Poznaniu.

Co dwa lata, w Poznaniu, odbywa się jedno z najważniejszych i najciekawszych wydarzeń dla branży mięsnej, rybnej i spożywczej. Pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich, w których odbywa się POLAGRA-TECH, wypełniają się ofertą dla przemysłu technologii spożywczych. Można wziąć udział w wielu niezwykle ciekawych debatach, szkoleniach czy konferencjach. Przede wszystkim jednak POLAGRA-TECH, składająca się z dwóch salonów tematycznych, to prezentacja najnowszych osiągnięć technologicznych, nowości rynkowych, czyli jednym słowem najszersza i najbardziej kompleksowa oferta firm spożywczych w jednym miejscu i czasie.

Podstawowe informacje:

Ø  Wyjazd planowany jest dnia 27.09.2017r (środa). O godzinie 6:00. Miejsce zbiórki Chocianów ul. Trzebnicka 7a-7b

Ø  Stowarzyszenie LGD zapewnia dojazd oraz ubezpieczenie od NNW.

Ø  Uczestnik wyjazdu opłaca  bilet wstępu we własnym zakresie. Cennik pod linkiem  http://www.polagra-tech.pl/pl/informacje_dla_zwiedzajacych/bilety-co-gdzie_kiedy/

Ø  Program Targów dostępny pod linkiem :

http://www.polagra-tech.pl/pl/program/show/1506463200/0/

W celu zapisania się na targi należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w załączniku i wysłać na  adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 20.09.2017r.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod  nr telefonu; 500 206 128 lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

Załączniki:

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ