Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj201
W tym tygodniu4296
Razem4281843
Powered by CoalaWeb

III Konkurs maszyn i urządzeń rolniczych w Oborze

Posiadasz ciekawe maszyny rolnicze lub wytwarzasz produkty spożywcze, które chcesz promować?Zadzwoń dowiesz się więcej – 661 052 333, lub pisz  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
 
Impreza odbędzie się 16 września w miejscowości Obora, Gmina Lubin. Zachęcamy do zapoznania się z treścią regulaminów zamieszczonych poniżej. Szczegółowy program wydarzenia zostanie zaprezentowany w późniejszym terminie.
Do pobrania:
 
Zadanie realizowane w ramach projektów:
1) “Popularyzacja kultury i tradycji rolniczej Gminy Lubin poprzez organizację wystawyi konkursu maszyn i urządzeń rolniczych oraz innych działań wzmacniających” współfinansowane przez Gminę Lubin.
2) “Promocja idei Odnowy Wsi Dolnośląskiej w miejscowości Obora”współfinansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.
 
K6
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ