Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj1545
W tym tygodniu13069
Razem4550387
Powered by CoalaWeb

Konkurs - Działaj Lokalnie X rozstrzygnięty

24 maja br. w Chocianowie odbyło się posiedzenie Lokalnej Komisji Grantowej oceniającej wnioski złożone w ramach X Edycji Programu „Działaj Lokalnie” 2018 we Wrzosowej Krainie.

Komisja obradowała w następującym składzie:

  1. Anetta Kamińska - przedstawicielka społeczności lokalnej (Przewodnicząca Komisji)
  2. Elżbieta Bargieł - przedstawicielka sektora biznesu
  3. Alicja Słota - przedstawicielka sektora społecznego
  4. Anna Wanowska - przedstawicielka sektora publicznego
  5. Anna Kozak – przedstawicielka mediów
  6. Krzysztof Szustka - przedstawiciel sektora społecznego

 

Komisja do realizacji wybrała 15 wniosków na łączną sumę 55.000,00 zł.  6 wniosków złożonych przez organizacje pozarządowe w swoim imieniu, 8 wniosków przez grupy nieformalne oraz 1 wniosek w ramach Inicjatyw DL. 5 projektów będzie realizowanych w ramach ścieżki tematycznej Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości – „Niepodległa lokalnie”.

Poniżej przedstawiamy zestawienie wniosków złożonych w ramach Programu wraz z liczbą punktów oraz kwotą przyznanej dotacji. Wybranym grantobiorcom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów przy realizacji projektów oraz wiele pozytywnej energii.

Z grantobiorcami skontaktujemy się mailowo i/lub telefonicznie, by przesłać szczegóły dotyczące dalszych procedur związanych z podpisaniem umów dotacji.

Wszystkim wnioskodawcom serdecznie dziękujemy za złożenie wniosków w ramach Programu „Działaj Lokalnie” X, a także zachęcamy do śledzenia serwisu www.wrzosowakraina.pl.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ