Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj1050
W tym tygodniu2707
Razem4287404
Powered by CoalaWeb

Kobiety zdobywają dolnośląski rynek pracy

Firma EWAL na terenie powiatu lubińskiego, polkowickiego, głogowskiego i zgorzeleckiego realizuje projekt unijny pod nazwą "Kobiety zdobywają dolnośląski rynek pracy". Jego celem jest skuteczna aktywizacja zawodowa młodych kobiet, pozostających bez zatrudnienia. W programie wsparcia znajdują się doradztwo zawodowe, szkolenia zawodowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb i predyspozycji, staże w zakładach pracy, stypendia stażowe, pośrednictwo pracy jak również w uzasadnionych przypadkach wsparcie asystentów osób niepełnosprawnych.

Projekt jest realizowany dla młodych kobiet w wieku do 24 lat, niepracujących, nieuczestniczących w kształceniu i szkoleniu w trybie stacjonarnym, w tym:

  • osób biernych zawodowo,
  • osób bezrobotnych,
  • osób z niepełnosprawnościami,
  • osób o niskich kwalifikacjach,

zamieszkujących na terenie powiatów lubińskiego, polkowickiego, głogowskiego i zgorzeleckiego (województwo dolnośląskie).

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z biurem projektu w Lubinie

ul. Armii Krajowej 32A/Łukasiewicza
59-300 Lubin

Tel. 885 421 173
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czynne od pn. do pt. w godz. 8:00-16:00

SP

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ