Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (1 miasto-Chojnów, 2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego.​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj205
W tym tygodniu205
Razem4657719
Powered by CoalaWeb

Spotkanie partnerskie w sprawie projeków współpracyWrzosowa Kraina
była inicjatorem spotkania w sprawie zawiązania współpracy w ramach projektów współpracy, które mogą być realizowane w Leaderze + (w okresie programowania 2007-2013). Pierwsze spotkanie robocze odbyło się 17.10.2008 w Chocianowie. Z zaproszenia Wrzosowej Krainy skorzystały trzy Partnerstwa: Partnerstwo Kaczawskie, Partnerstwo Doliny Środkowej Odry oraz LGD Bory Dolnośląskie.

Celem spotkania była dyskusja nad wspólnym projektem łączącym poszczególne regiony. Projekt taki można będzie złożyć przy najbliższym rozdaniu środków z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Dyskutowano zatem nad wspólnym mianownikiem łączącym poszczególnych partnerów, ich zasobami, problemami i oczekiwaniami. Analizowano planowane przedsięwzięcie w kontekście przynależności do różnych subregionów oraz wspólnego potencjału.

W trakcie dyskusji zaproponowano m.in. realizację działań o charakterze edukacyjnym i promocyjnym. Uczestnicy spotkania uznali, że wspólna realizacja działań przyniesie wiele korzyści. Każda z grup, biorących udział w spotkaniu, zadeklarowała chęć uczestnictwa w projekcie współpracy. Kolejne spotkanie wyznaczono na 7 listopada br.

as

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ