Wrzosowa Kraina na Narodowej Wystawie Rolniczej w Poznaniu

Opublikowano: środa, 05, grudzień 2018 12:59
Odsłony: 438

W dniach 30.11 – 2.12 br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywała się Narodowa Wystawa Rolnicza. Nie zabrakło na niej też przedstawicieli z Dolnego Śląska w tym i LGD Wrzosowa Kraina. Na stoisku Krajowej Sieci LGD prezentowały się wraz z nami Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Izerskie, LGD Partnerstwo Ducha Gór, Lokalna Grupa Działania "Ujście Baryczy" Gmin Góra - Niechlów - Wąsosz.

Z naszego terenu zaprezentowała się Farma Martynika ze swoimi wyrobami i pokazem warsztatów garncarskich. Ponadto odwiedzjący nasze stoisko mogli wziąć udział w warsztatach barwierskich prowadzonych przez Chrośnica wioska barwnych wątków z LGD Partnerstwo Izerskie, warsztaty szydełkowe zorganizowane przez LGD Ujście Baryczy oraz warsztaty haftu zachełmiańskiego przygotowane przez LGD Partnerstwo Ducha Gór. Odwiedzający Wystawę Rolniczą mogli liczyć na atrakcję dla dzieci, degustację produktów lokalnych, warsztaty i pokazy kulinarne, wystawę maszyn i sprzętu rolniczego, wystawę zwierząt oraz prezentację rzemiosła i rękodzieła. Z Wrzosowej Krainy w wyjeździe uczestniczyła Prezes LGD Barbara Sulma, pracownik biura - Renata Jankun oraz Krzysztof Szustka – animator wiosek tematycznych. 

Zdjęcia: Krzysztof Szustka

SP

View the embedded image gallery online at:
https://wrzosowakraina.pl/lista-aktualnosci/odbylo-sie/1622-wrzosowa-kraina-na-narodowej-wystawie-rolniczej-w-poznaniu?tmpl=component&print=1&page=#sigFreeId7a068cec86