Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (1 miasto-Chojnów, 2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego.​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj965
W tym tygodniu1921
Razem4681710
Powered by CoalaWeb

Grupa z Gruzji odwiedziła Wrzosową Kraina!

Liderzy z Gruzji odbywający wizytę studyjną w regionie Wrzosowej Krainy uczą się i podglądają jak tworzyć grupę partnerską. W biurze LGD poznali historię naszego partnerstwa, rozmawiali z Barbarą Sulmą - prezesem fundacji i stowarzyszenia Wrzosowa Kraina oraz współtwórcą naszego partnerstwa- Andrzejem Ruszlewiczem.

​Dyskusja skierowana była na potrzeby i kroki w tworzeniu wielosektorowych partnerstw lokalnych. Następnie goście udali się do Przemkowa na Święto Miodu i Wina, po czym odbędą warsztaty w Borówkach u Bogusi Naruszewicz we Wrzosowej Chacie. Może cząstka wrzosowej zakiełkuje w Gruzji?

B.S.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ