Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj1165
W tym tygodniu8611
Razem4380471
Powered by CoalaWeb

Świąteczne warsztaty w Przemkowie

Tuż przez Mikołajkami, 5 grudnia 2008, Przemkowski Ośrodek Kultury zamienił się w wielką pracownię świąteczną. Około 100 dzieci i młodzieży wzięło udział w zajęciach, które zostały przygotowane głównie z myślą dla najmłodszych. Uczniowie przemkowskich szkół mogli zapoznać się m.in. z tradycją wypiekania bożonarodzeniowych pierników. Zajęcia te były tym cenniejsze, gdyż prowadziła je Wanda Kuzyszyn, spod rąk której wychodzą wyjątkowe miodowe pierniczki z Przemkowa, znane już nie tylko na rynku lokalnym. Zajęcia rozpoczęły się od zarabiania ciasta, poczym dzieci wykrawały różne formy pierników, które następnie piekły, aby na koniec je polukrować. Każde dziecko mogło swój wypiek zabrać ze sobą do domu i powiesić go na bożonarodzeniowym drzewku.

Podczas warsztatów świątecznych dzieci uczyły się również wykonywać ozdoby świąteczne. Sporo zabawy i radości przyniosła im praca z masą solną, z której najczęściej robiono anioły. Cuda wyczyniały również ze sznurka, a własnoręczne malowanie bombek, pełnych kolorów, stanowiło nie lada wyczyn.

as
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ