Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (1 miasto-Chojnów, 2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego.​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj968
W tym tygodniu4153
Razem4653956
Powered by CoalaWeb

Subregionalny Produkt Turystyczny "Bory Dolnośląskie" - ustalenia

Trwają rozmowy beneficjentów Porozumienia Subregionalnego Produktu Turystycznego Bory Dolnośląskie. Pocieszające jest, że zapadają już konkretne ustalenia. Wiadomo, że 13 beneficjentów nie musi myśleć tak samo, każdy ma swoją koncepcję, na co wydatkować środki, które możemy pozyskać z Unii Europejskiej. Jedni pragną przeznaczyć je na dokończenie budowy hali sportowej, basenu czy boiska sportowego, jeszcze inni chcieliby część środków spożytkować na budowę i oznakowanie parkingów, ścieżek rowerowych, szlaków turystycznych itd. W miniony piątek, 30 stycznia br., z inicjatywy Starosty Bolesławieckiego Cezarego Przybylskiego odbyło się spotkanie z burmistrzami, prezydentami miast, wójtami i starostami. Ustalono, że zostaną złożone dwa wnioski: promocyjny i inwestycyjny. Wszyscy zgodzili się partycypować w równej części na przedsięwzięcia promocyjne, m.in. zrealizowanie filmów, wydanie atrakcyjnych albumów, folderów, umieszczenie w różnych miejscach infomatów, oznakowanie tras turystycznych, kampanię radiową, telewizyjną. SŁOWEM, BĘDĄ TO DZIAŁANIA MAJĄCE NA CELU WYPROMOWANIE NASZEGO SUBREGIONU ‘'BORY DOLNOŚLĄSKIE”. Liderem wniosku promocyjnego będzie Starostwo Powiatowe w Bolesławcu, natomiast inwestycyjnego Gmina Przemków.


Każda ze Stron porozumienia zobowiązała się do wyspecyfikowania swoich potrzeb, zarówno promocyjnych, jak i inwestycyjnych. Mając już tę wiedzę łatwiej będzie wpisać przedsięwzięcia w tzw. „sieciowość'” wniosku. Członek Zarządu Powiatu Bolesławieckiego Dariusz Kwaśniewski przedstawił pomysły promocyjne Powiatu, z których wiele realizowanych będzie w ramach naszego Subregionu „Bory Dolnośląskie'”. Przedstawił również strategię działań na następne tygodnie /m.in. oszacowanie kosztów przedsięwzięcia, przygotowanie Studium Wykonalności, opracowanie wniosku, zabezpieczenie wkładu własnego itd./.


Ustalono, że następne spotkanie dotyczące wniosku tzw. "promocyjnego" odbędzie się 9 lutego /poniedziałek/ o godz. 12.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bolesławcu. Natomiast spotkanie dotyczące projektu tzw. " inwestycyjnego” odbędzie się 12 lutego /czwartek/ o godz. 11.00 w Urzędzie Gminy i Miasta w Przemkowie. W spotkaniach wezmą udział także przedstawiciele Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej, Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego i ekologicznych organizacji pozarządowych.


za www.boleslawiec.pl

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ