Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj126
W tym tygodniu126
Razem4551328
Powered by CoalaWeb

Spotkanie animatorów przygody z Wrzosowej Krainy

W dniu 31 stycznia odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie wiosek tematycznych, zagród edukacyjnych i punktów ekomuzeum Wrzosowej Krainy. Kilkudziesięciu liderów z pięknych zakątków naszego regionu, w którym można w ciekawy sposób poznać dziedzictwo tego obszaru, podsumowało działalność edukacyjną i promocyjną swoich obiektów w 2017 roku.

Omówione zostały również problemy i bolączki życia codziennego lidera na wsi oraz zaplanowano kierunki rozwoju sieci wiosek tematycznych, zagród i ekomuzeum Wrzosowej Krainy na najbliższe lata. Rozpoczęto też dyskusję nad konferencją informacyjno-promocyjną, którą planujemy zorganizować w 2018 roku dla nauczycieli z regionu legnickiego. Dyskusja była bardzo burzliwa i niestety nie udało się omówić wszystkich spraw związanych z organizacją.

Następne spotkanie grupy animatorów przygody we Wrzosowej Krainie odbędzie się jeszcze w lutym. W spotkaniu uczestniczyli m.in. Miłkowice - Wioska Kolejarzy, Konradówka - Rogata Wieś, Lipiany - Wioska Smaków, Niedźwiedzice - Wieś Bociana, Czernikowice - Wioska Chleba, Ostaszów - Wioska w Dechę, Wioska indiańska i obozowisko rycerskie Wokini w Ostaszowie, Zagroda Edukacyjna "Ogród Freya", Parchów - Wioska Nietoperzy, Świerkowe Zacisze, Winnica Alvarium i inni.

Spotkanie poprowadził Krzysztof Szustka - Animator wiosek tematycznych. 
fot. Krzysztof Szustka 

K6

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ