Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj77
W tym tygodniu77
Razem4551279
Powered by CoalaWeb

Konferencja dot partycypacji społecznej we Wrzosowej Krainie

W dniu 12 grudnia w Chojnowie odbyła się konferencja pt. „Partycypacja społeczna w gminie Chojnów”, która zgromadziła uczestników projektu jak i liczne grono zaproszonych gości z obszaru gminy i całego regionu Wrzosowej Krainy.
Zaprezentowano działania i efekty zrealizowanego projektu, który trwał od wiosny br. Wójt Gminy Chojnów, Andrzej Pyrz, omówił działania partycypacyjne na terenie Gminy Chojnów, w które chętnie włączają się mieszkańcy gminy tj. budżet obywatelski, fundusz sołecki czy też inicjatywę lokalną. Odbyła się również debata połączona z panelem dyskusyjnym nt. realizacji działań partycypacyjnych w okolicznych miastach i gminach. Uczestnicy konferencji otrzymali materiały konferencyjne wraz z dobrymi praktykami działań partycypacyjnych zrealizowanych na obszarze gminy wiejskiej Chojnów.
Na koniec konferencji odbyła się degustacja potraw wigilijnych przygotowaną z produktów lokalnych. Konferencja był współfinansowana ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, realizowane w ramach projektu „Partycypacja społeczna w Gminie Chojnów” przez Stowarzyszenie Akademia Otwartych Umysłów w Krzywej oraz Stowarzyszenie Aktywnych Mieszkańców Wsi Osetnica.
K6
 
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ