Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj154
W tym tygodniu154
Razem4551356
Powered by CoalaWeb

Przedsiębiorcze Wsie

W roku 2019 planowana jest realizacja projektu pod roboczą nazwą „Przedsiębiorcze wsie” przez cztery Lokalne Grupy Działania: Wrzosowa Kraina, Lgd Kraina Wzgórz Trzebnickich, Stowarzyszenie LGD "Dolina Stobrawy" oraz Stowarzyszenie Euro-Country.

W dniu 14 grudnia odbyło się pierwsze spotkanie planistyczne wszystkich partnerów w nowym projekcie. Każda z LGD zaprezentowała stan funkcjonowania wiosek tematycznych na swoim regionie. Na terenie Wrzosowej Krainy powstało 14 wiosek tematycznych z czego 7 z nich działa do tej pory i co roku z ich oferty pobytowej, skierowanej głównie do grup szkolnych i przedszkolnych, korzysta blisko 40 tys osób. Ponadto działają jeszcze inne miejsca prowadzące ciekawe zajęcia artystyczno-edukacyjne tj punkty Ekomuzuem Wrzosowej Krainy oraz Zagrody Edukacyjne.

Następne spotkanie w ramach przygotowywania wniosku odbędzie się w styczniu z liderami wiosek tematycznych, zagród edukacyjnych i punktów ekomuzeum. Wspólnie chcemy wypracować potrzebne kierunki rozwoju idei wiosek tematycznych we Wrzosowej Krainie.

Zdjęcia: Krzysztof Szustka 

SP

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ