Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj854
W tym tygodniu8300
Razem4380160
Powered by CoalaWeb

Gala IX edycji Działaj Lokalnie

16 lutego w Teatrze Kamienica w Warszawie odbyła się Gala IX edycji „Działaj Lokalnie” oraz wręczenie nagród w konkursie "Społecznik Roku 2016", w którym uczestniczyli przedstawiciele Ośrodka Działaj Lokalnie (ODL) Wrzosowa Kraina. Spotkanie rozpoczął Prezes Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce Pan Paweł Łukasiak, który wraz z Tomaszem Lisem redaktorem naczelnym Newsweeka, wręczał nagrody wyróżnionym społecznikom.

Pierwszy tytuł „Społecznika Roku 2016” trafił do Ewy Błaszczyk, założycielki i szefowej fundacji „Akogo?”. Drugi tytuł „Społecznika Roku 2016” przyznano Urszuli Machcińskiej ze stowarzyszenia kobiety.lodz.pl, koordynatorce projektu „Latające Babcie”.

Gala Działaj Lokalnie była również okazją do wręczenia wyróżnień w konkursie "Opowiedz..." 2015 i 2016 roku. Najbardziej aktywne Ośrodki Działaj Lokalnie otrzymały nagrody pieniężne za Dobre praktyki w Działaj Lokalnie. Na zakończenie spotkania uczestnicy mieli okazję zobaczyć wspaniały monodram Pawła Burczyka "4 tony podłogi".

17 lutego, Ośrodki Działaj Lokalnie brały udział w szkoleniach w Hotelu Radisson Blu Sobieski. Joanna Lempart-Winnicka, Dyrektor Programowy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Paweł Łukasiak, Prezes Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce powitali uczestników spotkania, następnie Paweł Zań przedstawił zmiany w DL X oraz nową stronę internetową. 

Nowa edycja Działaj Lokalnie to okazja do poznania nowych perspektyw rozwoju, zarówno w ramach szkolenia Design Thinking, poprowadzonego przez Waldemara Wiśniewskiego z SHOPA jak i w ramach szkolenia na temat Współpracy opartej na empatii prowadzonego przez Jacka Jakubowskiego. Dzięki spotkaniu z Andrzejem Personem mieliśmy okazję porozmawiać o gwiazdach sportu, które rodzą się na poziomie lokalnym.

Philippe Vitry poprowadził szkolenie nt. SharingBee – wprowadzenie do multifunkcjonalnej platformy social fundraisingu, natomiast Malina Wieczorek z agencji Telescope szkoliła z zakresu Efektywnej komunikacji społecznej. Ostatnie szkolenia odbyły się z Jolantą Czernicką z Fundacji Iskierka o "Współpracy z biznesem w kontekście zdrowia. Ścieżki tematyczne w ramach Programu „Działaj Lokalnie”oraz Tomaszem Schimankiem niezależnym ekspertem Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce o najnowszych zmianach prawnych w regrantingu.

Zdjęcia: Marcin Skiba oraz ODL Wrzosowa Kraina.

 

 

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ