Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (1 miasto-Chojnów, 2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego.​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj736
W tym tygodniu7522
Razem4657325
Powered by CoalaWeb

Spotkanie ifnormacyjne - Fundusze unijne szansą na rozwój

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Głogowie ma przyjemność zaprosić mieszkańców regionu legnicko-głogowskiego na spotkanie informacyjne pn. „FUNDUSZE UNIJNE-SZANSĄ NA ROZWÓJ.”

W programie spotkania przewidziano prezentację możliwości pozyskania dofinansowania dla osób fizycznych i przedsiębiorstw w ramach funduszy pożyczkowych (Inicjatywa Jeremie) oraz informacje dotyczące najbliższych planowanych konkursów o dotacje w ramach RPO WD i nowego okresu programowania w latach 2014-2020. Uczestnicy będą mieli również możliwość omówienia interesujących ich zagadnień podczas konsultacji indywidualnych.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 24 września 2012 roku (poniedziałek) w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Głogowie ul. Budowlanych 6a w godzinach 14.00 – 16.00.

Mamy nadzieję, że tematyka spotkania spotka się z Państwa zainteresowaniem. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Głogowie zwraca się z uprzejmą prośbą o informowanie beneficjentów, ewentualnie zamieszczenie na stronie internetowej LGD informacji nt. organizowanego spotkania, bądź wywieszenie na tablicy informacyjnej informacji na temat możliwości uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym.

Usługi świadczone przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich są bezpłatne, dostępne dla mieszkańców Dolnego Śląska oraz osób spoza województwa, które chcą realizować swoje działania w tym regionie.

Do pobrania:

 Anna Paliszkiewicz

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ