Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Lekcje w przyrodzie


 Zajęcia terenowe na Stawach Przemkowskich  Zajęcia terenowe Tropami zwierząt w Wilkocinie 

Wschodnia część Borów Dolnośląskich to niezwykle bogaty przyrodniczo obszar. Na niżu Śląska nie ma drugiego obszaru o takiej różnorodności środowisk. Dlatego z myślą o miłośnikach przyrody na terenie Ekomuzeum Wrzosowej Krainy prowadzone są Lekcje w przyrodzie – zajęcia terenowe z zakresu edukacji ekologicznej i przyrodniczo-regionalnej.

Kontakt:
Fundacja Ekologiczna „Zielona Akcja”,
ul. Wrocławska 41, 59-170 Legnica,
tel./fax076 86 29 430,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.lekcjewprzyrodzie.pl
.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ