Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj296
W tym tygodniu2637
Razem4223228
Powered by CoalaWeb

Podróż studyjna w ramach realizacji Odnowy Dolnośląskiej Wsi

- 24-27 sierpnia 2017r. - Wsie tematyczne - województwo warmińsko-mazurskie

Wydział Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w dniach 24-27.08.2017r. organizuje podróż studyjną do wsi tematycznych w woj. warmińsko-mazurskim której celem jest wymiana doświadczeń w zakresie tworzenia i funkcjonowania wsi tematycznych. W trakcie czterech pobytu uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z ofertą 5 wsi tematycznych, w tym min. z budowaniem oferty turystycznej w oparciu o lokalne zasoby, modelem tworzenia oferty tematycznej wsi od wizji do produktu, praktykami dotyczącymi rozwoju aktywności społecznej na obszarach wiejskich w oparciu o partnerską współpracę organizacji pozarządowych, publicznych i przedsiębiorstw.

Do udziału w wyjeździe serdecznie zapraszamy:

  1. przedstawicieli grup odnowy wsi, z miejscowości, wcześniej nie uczestniczących w wyjazdach studyjnych organizowanych przez Wydział Obszarów Wiejskich w ramach Odnowy Wsi.
  2. przedstawicieli GOW z gmin, które przesłały do WOW w wymaganym terminie prawidłowo wypełnione sprawozdania z realizacji Odnowy Wsi za 2016r. Sołectwo może reprezentować tylko 1 przedstawiciel.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, w pierwszej kolejności kwalifikowane będą osoby, które spełniają w/w kryteria. Pozostałe zostaną wpisane na listę rezerwową i w miarę zwalniania się miejsc będą informowane o możliwości udziału w wyjeździe w zależności od terminu zgłoszenia się na wyjazd.

O ostatecznej liście uczestników decyduje Organizator.

Informacje dot. zakwalifikowania się lub wpisania na listę rezerwową – uczestnicy otrzymają wyłącznie drogą e-mailową. Rezygnację z udziału w podróży można dokonać max na 5 dni przed datą wyjazdu.

Organizator zapewnia transport, noclegi, ubezpieczenie NW oraz wyżywienie w trakcie trwania podróży zgodnie z programem. Dojazd na miejsce zbiórki i powrót do miejsc zamieszkania- na koszt własny.

Koszty dodatkowego ubezpieczenia uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Celem formalnego zgłoszenia prosimy przesłać wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy w nieprzekraczalnym terminie do 7 sierpnia 2017r. do godz. 15.00 pod nr faxu – 71 -776 94 00 lub na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt z panią Anną Malinowską – tel. 71 -776 96 74 W załączeniu : Formularz zgłoszeniowy Program podróży Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Do pobrania:

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ