Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl lub weronika.olszak@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj494
W tym tygodniu12652
Razem4065163
Powered by CoalaWeb

Noc Świętojańska

Już po raz dziewiąty zapraszamy na Noc Świętojańską do miejscowości Bukowna w sobotę 24.06.2017 r. od godz. 15:00. Do udziału w imprezie zachęcamy wszystkich bez względu na wiek, ponieważ będzie wiele atrakcji: konkursy świętojańskie, obozowisko Słowian, pokazy walk słowiańskich, bieg woja, kuchnia słowiańska, nauka tańców integracyjnych, kramy rękodzieła artystycznego, pokazy strażackie (OSP Zimna Woda).

Na scenie nie może zabraknąć gospodarzy. Muzycznie i kabaretowo zaprezentuje się Swojska Nuta i Przyjaciele oraz Teatr Aktów Cztery. Szykujemy wiele niespodzianek i gwarantujemy doskonałą zabawę. O 20:00 odbędzie się koncert zespołu SING SING, który zaprezentuje największe przeboje Maryli Rodowicz. Imprezę zakończy efektowny Taniec Ognia.

Dodatkową atrakcją 9 Nocy Świętojańskiej będzie II PRZEJAZD NA BYLE CZYM. Spodziewamy się różnych pojazdów napędzanych siłą mięśni i jak zwykle liczymy na pomysłowość mieszkańców naszej gminy.

Podczas imprezy o godz. 16:45 odbędzie się  II ZLOT BLIŹNIAKÓW mieszkających na terenie naszej gminy. Takie spotkanie to przede wszystkim okazja do świetnej zabawy, poznania innych bliźniąt i być może zawarcia lub zacieśnienia znajomości wśród braci bliźniaczej.
Na pamiątkę wydarzenia – każdy bliźniak otrzyma  pamiątkową koszulkę ze  Zlotu Bliźniaków w Gminie Lubin, jeśli zgłosi chęć uczestnictwa do 20 czerwca 2017 r. do godz. 12:00 na adres:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub osobiście: Ośrodek Kultury Gminy Lubin, Księginice 14, tel. 76 844 82 33 lub tel. 76 845 59 86.

Kolejny raz Ośrodek Kultury Gminy Lubin organizuje imprezę wspólnie z sołtysem i sołectwem miejscowości Bukowna oraz Stowarzyszeniem „Bukowna”.

KONKURSY

Podczas imprezy zapraszamy do udziału w konkursach:

  • na NAJPIĘKNIEJSZY WIANEK ŚWIĘTOJAŃSKI
    Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie: regulamin-wianek
  • na NAJCIEKAWSZE PRZEBRANIE ŚWIĘTOJAŃSKIE
    Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie: regulamin-przebranie
  • PRZEJAZD NA BYLE CZYM
    Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie: regulamin-przejazd-na-byle-czym
 
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ