Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl lub weronika.olszak@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj32
W tym tygodniu6773
Razem3800964
Powered by CoalaWeb

Zapraszamy na szkolenia z Działaj Lokalnie!!!

W związku z rozpoczynającym się 14 kwietnia br. naborem wniosków o dotacje w ramach Programu "Działaj Lokalnie X" 2017 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenia.

W trakcie ok. 3 godzin szkolenia będzie można uzyskać informacje o X Edycji Programu "Działaj Lokalnie” ,  o zasadach tworzenia projektu,  harmonogramu działań, budżetu oraz promocji i komunikacji w projekcie. Zostaną przedstawione przykłady projektów zakończonych sukcesem.

Ponadto po zakończeniu warsztatów, będzie możliwość indywidualnej konsultacji własnego pomysłu.

Nie ma limitu osób, które mogą wziąć udział w spotkaniu, ale z uwagi na komfort pracy Państwa i osoby prowadzącej w trakcie spotkania, proszę o zgłoszenie swojego udziału poprzez wysyłanie maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z potwierdzeniem obecności lub z podaniem liczby uczestników, oczywiście wskazując miejsce spotkania. Można wziąć udział w spotkaniu organizowanym w takim w takim miejscu, które najbardziej Państwu odpowiada.

Ośrodek Działaj Lokalnie zapewnia bezpłatne materiały szkoleniowe i informacyjno-promocyjne.

K6