Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl lub weronika.olszak@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj941
W tym tygodniu11019
Razem3805210
Powered by CoalaWeb

Zakończenie IX EDYCJI progrmu Działaj Lokalnie we Wrzosowej Krainie

Już w najbliższy wtorek, Ośrodek Działaj Lokalnie Wrzosowa Kraina organizuje uroczyste Spotkanie Podsumowujące dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, które  w 2016 roku realizowały projekty w ramach IX edycji programu Działaj Lokalnie.

Spotkanie odbędzie się 28 lutego2017 roku o godzinie 17:00 w Domu Schrama w Chojnowie.

W trakcie uroczystości zostaną przedstawione osiągnięcia ODL od 2013 roku  oraz nastąpi podsumowanie IX edycji Programu. Grantobiorcy  będą mieli okazję do zaprezentowania zrealizowanych w 2016 roku projektów w ramach programu Działaj Lokalnie.

Uczestnicy Uroczystego Podsumowania będą mieli również okazję obejrzeć pierwszy film nadesłany do konkursu „Opowiedz”, który powstał w efekcie realizacji tegoroczego projektu „Wakacyjna podróż do świata wyobraźni” grupy nieformalnej „Wolontariusze” działającej przy Chocianowski Ośrodku Kultury.

Na spotkaniu wręczone zostaną podziękowania dla zrealizowanych inicjatyw oraz dla Wójtów i Burmistrzów za ogromne wsparcie na rzecz Programu. Dodatkowo na wszystkich przybyłych będzie czekał poczęstunek.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja „Wrzosowa Kraina” przy wsparciu Stowarzyszenia LGD „Wrzosowa Kraina”.

W ubiegłym roku na realizację 15 pomysłów wspierających lokalne społeczności przekazano 55.000 złotych.

K6