Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl lub weronika.olszak@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj3116
W tym tygodniu18737
Razem3983974
Powered by CoalaWeb

Skuteczne pozyskiwanie środków na działania organizacji wiejskich – jak pisać projekt z sukcesem?

Fundacja Ekologiczna Zielona Akcja  zaprasza na szkolenie pn. „Skuteczne pozyskiwanie środków na działania organizacji wiejskich – jak pisać projekt z sukcesem?  ” w zakresie środków z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, ASOS, lokalnych funduszy grantowych, środków gminy i Urzędu Marszałkowskiego, które odbędzie się w dniach w Chacie Karczowiska położonej na trasie Legnica - Lubin w dniu 28 stycznia 2017r. ( sobota ). Szkolenie rozpocznie się o godz.9.45 oraz zakończy o godz.17.30 r. Prosimy o punktualne przybycie !

Szkolenie kierowane jest do liderów oraz członków organizacji działających na obszarach wiejskich, wsi tematycznych, grup odnowy miejscowości zainteresowanych podnoszeniem umiejętności w zakresie skutecznego pisania projektów i pozyskiwania środków zewnętrznych na działania organizacji. Uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość dopracowania własnych pomysłów projektowych.

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu prosimy kierować droga mailową na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub telefonicznie pod numer 76 86294 30 do dnia 26 stycznia 2017 r.

Prosimy o oddelegowanie po jednej, dwie osoby z organizacji , w przypadku wolnych miejsc istnieje możliwość udziału większej liczby osób.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenia ukończenia szkolenia. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 Szkolenie jest bezpłatne, uczestnicy mają zapewnione wyżywienie oraz materiały szkoleniowe, natomiast we własnym zakresie dojeżdżają na miejsce szkolenia.

Trenerzy prowadzący: Irena Krukowska-Szopa, Krzysztof Szustka.