Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl lub weronika.olszak@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj3116
W tym tygodniu18737
Razem3983974
Powered by CoalaWeb

Wakacyjna podróż do świata wyobraźni

Zapraszamy do oglądnięcia filmu pt. „Wakacyjna podróż do świata wyobraźni” został zrealizowany w ramach ogłoszonego przez ODL „Wrzosowa Kraina” lokalnego etapu konkursu „Opowiedz…” 2016.

„Wakacyjna podróż do świata wyobraźni" to projekt realizowany przez grupę nieformalną „Wolontariusze” działającą przy Chocianowskim Ośrodku Kultury. Działania były zaadresowane do dzieci i młodzieży z terenu Miasta i GminyChocianów. Projekt polegał na zorganizowaniu ciekawych warsztatów m.in.fotografii, które nie tylko bawiły, ale również edukowały i motywowały do nowych działań. Adresaci poznali zasady fotografowania przyrody, krajobrazu, ludzi, a także robienia reportażu. Każdy uczestnik otrzymał własny aparat, którym mógł tworzyć fotograficzną opowieść pod okiem specjalistów Magdy i Marcina Kościelnych. Na zakończenie warsztatów został zorganizowany wernisaż fotografii oraz powstały również dwie pocztówki.


Projekt był dofinansowany ze środków ,,Działaj Lokalnie IX’’- PolskoAmerykańskiej Fundacji Wolności realizowanej przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundację „Wrzosowa Kraina”.