Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl lub weronika.olszak@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj32
W tym tygodniu6773
Razem3800964
Powered by CoalaWeb

Lokalny etap konkursu opowiedz... programu działaj lokalnie ix

Ośrodek Działaj Lokalnie Fundacja „Wrzosowa Kraina” zaprasza wszystkich lokalnych grantobiorców IX edycji „Działaj Lokalnie” 2016 do udziału w lokalnym etapie konkursu „Opowiedz…” 2016.
Konkurs prowadzony jest w ramach Programu „Działaj Lokalnie” i ma na celu zachęcenie grantobiorców do poszukiwania atrakcyjnych sposobów opisywania własnych działań i promowania inicjatyw wspieranych w ramach Programu „Działaj Lokalnie”, a przez to ich wpływu na aktywizację lokalnej społeczności oraz na budowanie dobra wspólnego. Konkurs służy wyłonieniu, nagrodzeniu i promowaniu najlepszych przykładów twórczego pokazywania projektów Działaj Lokalnie.
 
Nadsyłane prace mogą być zgłaszane w 4 kategoriach:
  • CZŁOWIEK
  • MIEJSCE
  • MOTYW
  • FILMOWY PRODUKT PROJEKTU
 
Prace mogą mieć formę:
  • REPORTAŻU MULTIMEDIALNEGO (nie dłuższego niż 2,5 minuty)
  • KRÓTKIEGO FILMU (nie dłuższego niż 2,5 minuty)
 
Należy przesłać link do nagrania na otwartym serwisie internetowym umożliwiającym prezentację filmów, wideoklipów lub własnych mini produkcji w Internecie (np. Youtube, Vimeo).Wymagania dotyczące poszczególnych kategorii oraz form prac konkursowych znajdą Państwo w załączonym regulaminie.
Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są w terminie do 15 stycznia 2017 r. , poprzez przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej na adres: Fundacja „Wrzosowa Kraina”, ul. Żeromskiego 1, 59-140 Chocianów (decydyje data wpływu) lub skan karty na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie wiadomości prosimy wpisać: Zgłoszenie do konkursu „Opowiedz…” 2016).
 
Najlepsza praca w poszczególnej kategorii lokalnego etapu konkursu zostanie nagrodzona i przesłana do etapu ogólnopolskiego.
Dodatkowych informacji udziela Marta Kucfir pod nr tel. 608 640 901 lub mailowo pod adresem:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
 
Do pobrania:

WO