Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj286
W tym tygodniu2627
Razem4223218
Powered by CoalaWeb

Fundacja Wrzosowa Kraina wspiera lokalnych biegaczy

W 85 rocznicę historycznego wyczynu Janusza „Kusego” Kusocińskiego, którym było zdobycie Mistrzostwa Olimpijskiego (Los Angeles, 31.08.1932r.) w biegu na 10 000 m. zwycięstwa w wielkim stylu popartego dodatkowo rekordem olimpijskim (30:11,4), Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie oraz Klub Biegacza „Zdyszaaani” Chocianów zorganizowali szóstą edycję biegu pod nazwą „Złoto Kusego”.

Zawody rozpoczęły się od biegu towarzyszącego w którym rywalizowały dzieci na dystansie 1000 metrów. Kolejny start, to już bieg główny w którym zawodnicy mieli do pokonania dystans 10 000 metrów (25 okrążeń stadionu lekkoatletycznego). W zawodach udział wzięło łącznie dwudziestu czterech zawodników.

Po zakończeniu biegów każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom.

Słowa podziękowania kierujemy do, dbających tego dnia o prawidłowy przebieg zmagań, sędziów zawodów, którymi byli: Amelia Grodecka, Mirela Machoń, Ireneusz Podolski, Sebastian Grodecki, Daniel Bukowski, Paweł Mazij, Łukasz Dubiel.

Dziękujemy fotografowi zawodów Januszowi Lechowi.

Za wsparcie organizatorów dziękujemy również Fundacji Wrzosowa Kraina.

Wyniki szczegółowe oraz fotorelacja z biegu na: www.zdyszaaani.cosanow.pl

 

Piotr Machoń

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ