Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl lub weronika.olszak@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj3110
W tym tygodniu18731
Razem3983968
Powered by CoalaWeb

Program Edukacji Leśnej Społeczeństwa w Nadleśnictwie Legnica

W dniu 20 marca w siedzibie Nadleśnictwa Legnica odbyło się spotkanie Zespołu ds. opracowania Programu Edukacji Leśnej Społeczeństwa w Nadleśnictwie Legnica na lata 2017-2025. W spotkaniu uczestniczyli pracownicy Nadleśnictwa, RDLP Wrocław, Urzędów Gmin, placówek oświatowych oraz organizacji społecznych w tym LGD Wrzosowa Kraina w osobie Krzysztofa Szustki.

Nadleśnictwo zaprezentowało dotychczasowe swoję osiągnięcia w zakresie edukacji ekologicznej oraz żywiołowo potoczyła się dyskusja nt. nowoczesnych narzędzi aktywnej edukacji i turystyki m.in. Questing - Wyprawy Odkrywców, Geocaching czy też nowych form aktywnej edukacji grup szkolnych. Większość terenów leśnych Nadleśnictwa znajduje się na terenie Wrzosowa Kraina dlatego też LGD aktywnie włączyło się w opracowanie Programu. Następne spotkanie Zespołu zostało wyznaczone na początek kwietnia.

 
Zdjęcia: Krzysztof Szustka