Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl lub weronika.olszak@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj2769
W tym tygodniu8798
Razem3662927
Powered by CoalaWeb

Wizyta studyjna do Inkubatora Kuchennego

W dniach 17-18 marca LGD Wrzosowa Kraina zorganizowało wyjazd studyjny pn. Inkubator Kuchenny w lokalnym systemie żywnościowym. Celem podróży było zapoznanie się z funkcjonowaniem Inkubatora Kuchennego prowadzonego przez LGD Gościniec 4 Żywiołów w woj. małopolskim.

Podczas wyjazdu: odbyła się prezentacja projektów oraz miejsc związanych z promocją i sprzedażą produktów lokalnych; odbyły się warsztaty i pokaz wykonywania soków i dżemów przez Spółdzielnie Socjalną Smaki Gościńca. W wyjeździe wziął udział zespół Wrzosowej Krainy tj. przedstawiciele Zarządu, Rady LGD, osób związanych z rolnictwem i pracownicy biura.

zdjęcia: Krzysztof Szustka