Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj294
W tym tygodniu2635
Razem4223226
Powered by CoalaWeb

Wrzosowa Kraina wspiera młode talenty

30 marca 2016 r. w chocianowskim gimnazjum odbyła się kolejna odsłona Wiosennej Sceny Szkolnych Talentów. Ta impreza to pomysł nauczyciela tej szkoły i animatora działań kulturalnych Wojciecha Kyca. Pierwszy raz takie popisy odbyły się w 2006 roku i zgromadziły ponad dwudziestu wykonawców w kategoriach: wokaliści, tancerze, instrumentaliści, recytatorzy, kabareciarze, naśladowcy i "po prostu talenty". W tym roku wystartowała dwunastka śmiałków w czterech kategoriach.

rzosowa Kraina uczestniczyła w tym wydarzeniu w podwójnej roli, jako Członek Jury i Fundator upominków dla wszystkich uczestników. Artyści otrzymali zestawy gadżetów, gry planszowe powstałe podczas realizacji projektu edukacji regionalnej ( projekt realizowany przez Dolnośląską Krainę Karpia) a zwycięzcy także nagrody od Vita regionem. Zabawa była świetna a relację z występów można obejrzeć na stronach internetowych http://artgim.webnode.com lub http://vitaregionem.pl Gratulujemy pomysłu i życzymy młodym artystom wielu kolejnych udanych występów.

WO

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ