Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj276
W tym tygodniu2617
Razem4223208
Powered by CoalaWeb

Delegacja z gminy Chocianów w gminie Malschwitz

15 marca delegacja z gminy Chocianów uczestniczyla w wyjeżdzie studyjnym do zaprzyjażnionej gminy Malschwitz. Wyjazd był odpowiedzią na zaproszenie burmistrza gminy Malschwitz Matthiasa Seidela i uczestniczyly w nim osoby, stowarzyszenia bezpośrednio zaangażowane w rozwój polsko - niemieckich kontaktów.

Wrzosowa Kraina od ponad 5 lat aktywnie wspiera to partnerstwo w wielu obszarach, organizujac min. wyjazdy lokalnych producentów na jarmark produktów ekologicznych do Wartha/ Spree, wyjazdy studyjne hodowców karpia, wspierając szkolne i pozaszkolne spotkania młodzieży oraz uczestnicząc w programach transgraniczych służących rozwojowi małego ruchu turystycznego w obu gminach.

Kulminacyjnym punktem spotkania było podpisanie trójstronnego porozumienia o wspólpracy pomiędzy burmistrzami gmin oraz LGD Wrzosowa Kraina. To efekt wieloletniej wspólpracy, a obszarów do dalszej pracy i działań jest wiele, które WK zamierza wspierać i rozwijać.

LGD Wrzosowa Kraina była reprezentowana przez p. Dorotę Kyc, koordynatora obszaru wspólpracy zagranicznej.

WO

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ