Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj301
W tym tygodniu2642
Razem4223233
Powered by CoalaWeb

Konferencja pt. Podejście LEADER 2014-2020 – Nowa perspektywa, nowe wyzwania

30 września 2015r  uczestniczyliśmy w konferencji pt. „PODEJŚCIE LEADER 2014-2020 – NOWA PERSPEKTYWA, NOWE WYZWANIA” w miejscowości Koszęcin. 
Organizatorem konferencji była  Polska Sieć LGD – Federacja Regionalnych Sieci LGD oraz Śląski Związek Gmin i Powiatów.
Spotkanie miało charakter panelowo- dyskusyjny, na którym omówione zostały przez Panią Joannę Gierulską i Pana Bartosza Szymańskiego z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi główne założenia i oczekiwania a także najważniejsze wymagania w nowym okresie programowania  PROW 2014-2020.
Kolejna część konferencji poświęcona została dyskusji panelowej na temat oczekiwań LGD oraz dylematów związanych z przygotowaniem i wdrażaniem nowych LSR w 
kontekście projektowanej legislacji po czym nastąpiła sesja odpowiedzi udzielonych m.in. przez Panią Joannę Gierulską z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 
Wszystkim zainteresowanym beneficjentom wsparciem w ramach PROW 2014-2020  przekazujemy najnowsze informacje, które przekazało Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w  formie prezentacji do pobrania.
 
Do pobrania:
 
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ