Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego. ​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl lub weronika.olszak@wrzosowakraina.pl

Gospodarstwo agroturystyczne Stary Młyn w Chocianowie

Gospodarstwo agroturystyczne jest położone na skraju miasta, w pełnej izolacji od strefy miejskiej, panuje tu prawdziwie wiejska atmosfera. Goście znajdą tu ciszę i spokój. Urokliwe położenie sprzyja zachowaniu prywatności naszym gościom podczas organizowanych przez nas uroczystości. Gospodarstwo Stary Młyn położone jest w pobliżu zabytkowego parku, w sąsiedztwie naturalnych zbiorników wodnych. Z okien naszego hotelu rozciąga się widok na pobliski las.

Kontakt:

Gospodarstwo agroturystyczne „Stary Młyn”
ul. Kościuszki 25
59-140 Chocianów

Nr tel.:
Olga Pasek - 506-048-950 
Michał Jaworski - 517-303-704 

tel/fax: 76-81-85-335

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: www.starymlyn-agro.pl


Gospodarstwo agroturystyczne opiera się na pracy całej rodziny. Każdy z rodziny dokłada wszelkich starań by goście czuli się u nas jak długo oczekiwana rodzina. Do każdej organizowanej imprezy podchodzi się indywidualnie, z zapałem, z uwzględnieniem potrzeb i preferencji klientów.

Przygotowywane potrawy smakują wyśmienicie, ponieważ gotowanie pasja rodzinna Szczególnie inspirują są smaki kuchni staropolskiej, na specjalne zamówienie przyrządzane są dania z dziczyzny. Kuchnia jest jednocześnie zdrowa, gdyż produkty, są przez starannie dobierane i pozyskiwane od zaufanych, sprawdzonych dostawców, duża część pozyskiwana jest z własnych zasobów, a także ze szczodrych darów runa leśnego rozległych borów otaczających naszą miejscowość.

 

Oferta

Imprezy

Organizujemy różnego rodzaju uroczystości, zarówno rodzinne jak i instytucjonalne. Dysponujemy dwiema salami konferencyjno – bankietowymi. Obie sale, podobnie jak cały obiekt, utrzymane są w wiejskim charakterze o niepowtarzalnym klimacie.

Serdecznie Państwa zapraszamy w gościnę. Zorganizujemy :

  • Przyjęcia weselne
  • Komunie
  • Imprezy okolicznościowe
  • Imprezy plenerowe
  • Obiady, kolacje biznesowe
  • Spotkania integracyjne / firmowe
  • Zjazdy
  • Stypy
  • Catering

 

Sale

Nasze sale przygotowane są na przyjęcie: Mała Sala do 40 osób, Średnia Sala do 80 osób. Obecnie prowadzone są prace przygotowujące do otwarcia nowej Sali konferencyjno- bankietowej. Otwarcie planujemy do końca lipca 2011r. Sala będzie przygotowana na przyjęcie około 200 osób.

Ogród

W miesiącach letnich będziemy przygotowani na imprezy plenerowe. Dysponujemy pięknym 50 arowym ogrodem i terenem otwartym, na którym możemy gościć około 150 osób. Nasi goście w ciepłe wieczory bawić się mogą przy ognisku lub grillu.

Hotel

Nasze gospodarstwo oprócz sal konferencyjno – bankietowych posiada również bazę noclegową. Dysponujemy 9 pokojami, 3 z nich to pokoje dwupoziomowe. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie 33 osób . Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę oraz telewizor. Na terenie całego obiektu możliwy jest dostęp do bezprzewodowego Internetu. W planach mamy rozbudowę bazy noclegowej do 55 miejsc.

Sport i rekreacja

Jazda konna : w sezonie letnim planujemy rozpoczęcie nauki jazdy konnej pod okiem licencjonowanego instruktora oraz dla doświadczonych jeźdźców wycieczki plenerowe z leśnym krajobrazem w tle.

Hipoterapia - w naszej ofercie znajduje się również możliwość przystąpienia do sesji zajęć hipoterapeutycznych, prowadzonych przez doświadczonego instruktora z odpowiednimi uprawnieniami.

Rowery – dla naszych gości z chęcią udostępnimy rowery oraz zorganizujemy wycieczkę po wytyczonych szlakach rowerowych, prowadzących przez malownicze trakty i polany leśnie oraz uroczyska.

Grzybobrania – nasz rejon słynie z obfitości oraz różnorodności skarbów leśnych w postaci grzybów, jagód, borówek. Dla Państwa możemy zorganizować grzybobranie, które zakończy się wyłonieniem króla grzybobrania oraz wspólnym ogniskiem w urokliwym miejscu.

Wędkarstwo - Dla amatorów wędkowania posiadamy własne łowisko gdzie nasi Goście mogą realizować swoje hobby w ciszy i spokoju.

 

 

Kontakt:

Gospodarstwo agroturystyczne „Stary Młyn”
ul. Kościuszki 25
59-140 Chocianów

Nr tel.:
Olga Pasek - 506-048-950 
Michał Jaworski - 517-303-704 

tel/fax: 76-81-85-335

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www: www.starymlyn-agro.pl